FallWork Sp. z o.o.

Specjalista ds. HR

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Lokalizacja: POZNAŃ - Agencja Pracy Fallwork

Zakres obowiązków:
-samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
-aktywne poszukiwanie Kandydatów przy wykorzystaniu wszystkich metod
-sprawna realizacja zamówień
-bieżący kontakt z obsługiwanymi Klientami
-rekrutacja i zatrudnianie pracowników
-przygotowanie raportów i rozliczeń czasu pracy
-bieżąca współpraca z działem kadr i płac
-raportowanie w kierunku przełożonego

Wymagania:
-minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji z zakresu leasingu pracowniczego (w tym: usługowych)
-wysokie umiejętności interpersonalne
-doświadczenie w zakresie rekrutacji, opieki i prowadzenia rozliczeń czasu pracy dla większych grup pracowniczych powyżej 50 osób
-motywacja i orientacja na realizację celów
-umiejętność pracy pod presją czasu
- dyspozycyjność do pracy od zaraz !

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz
-wprowadzenie w zadania, wsparcie szkoleniowe
-stabilne zatrudnienie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-prywatną opiekę medyczną
-pakiet Benefit Multisport
-pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
-premie wynikowe

*praca od zaraz

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.