Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Bierutów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy, w Dziale HR, lub agencji pracy tymczasowej
  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na programie kadrowo-płacowym – mile widziane
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie, asertywność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności MS Excel

Zakres zadań:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na różne stanowiska w firmie oraz wdrażanie nowych pracowników
  • Powadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • Prace analityczne w obszarze systemu premiowego, wynagrodzeń i danych personalnych
  • Monitorowanie terminów związanych z upływem ważności zawartych umów, badań lekarskich, szkoleń BHP
  • Przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań i zestawień z zakresu HR
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Optima
  • Systematyczne monitorowanie przepisów z zakresu przepisów prawa pracy
  • Wsparcie przy opracowywaniu regulaminów, procesów, procedur i instrukcji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dostęp do sekcji sportowych, świadczenia z ZFŚS
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Termin składania aplikacji: 17.11.2018

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja