Specjalista ds. HR i Administracji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Napruszewo, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Napruszewo

Zakres obowiązków:

· Rekrutacja pracowników

· Zatrudnianie pracowników- kompletowanie dokumentów, wprowadzenie do pracy,

· Monitoring wniosków urlopowych, kompletowanie zwolnień lekarskich i pozostałych dokumentów pracowniczych

· Sprawdzenie dziennych raportów czasu pracy, nadgodzin, porównanie ich z listami obecności z poszczególnych działów,

· Współpraca z agencjami pracy- rozliczeniem godzin pracy, weryfikacja w bazie, czas pracy, obecność

· Weryfikacja kosztów transportu pracowników z dojazdu

Wymagania:

· Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. HR lub podobnym;

· Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru

miękkiego HR (programy rozwojowe, oceny pracownicze, ścieżki kariery etc.);

· Znajomość metod i narzędzi pozyskiwania

pracowników do organizacji;

· Wysokie umiejętności: pracy w zespole, komunikacji, budowania relacji, nastawienia na obsługę klienta wewnętrznego i rozwiązanie problemów;

· Kreatywność i inicjatywa w działaniu;

· Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;

· Prawo jazdy kat. B (mile widziane).

Oferta:

· Umowę o pracę

· Pracę w prestiżowej organizacji

·Ciekawe wyzwania zawodowe