Specjalista ds. Harmonogramowania

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0012074
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów planowania, harmonogramowania i raportowania;
  • Opracowywanie i nadzór nad wykonaniem planów, harmonogramów i raportów;
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych działań;
  • Współpraca z innymi pracownikami w zakresie prowadzonego projektu;
  • Analiza trendów, przyczyn i odchyleń od harmonogramu oraz prowadzenie działań naprawczych.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Biegła znajomość systemu MS Project;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (szczególnie Excel);
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.