Opis stanowiska pracy

Firma Nawpol Sp. z o.o. z siedzibą w Lubiczu Dolnym z branży nawozowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlu

Opis stanowiska:

- prowadzenie procesów związanych ze sprzedażą produktów Spółki,

- monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów oraz aktywne ich pozyskiwanie,

- budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz dobrych relacji z partnerami handlowymi,

- prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Spółki.

Oferujemy:

- Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku

- Pracę w zgranym zespole

- Adekwatne do wyników pracy wynagrodzenie

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie w sprzedaży w firmie handlowej

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z kontrahentem

- umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

- umiejętność obsługi komputera

- kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Prezentacja firmy

Nawpol Sp. z o.o. jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi