Apart Sp. z o.o., lider jubilerstwa, poszukuje odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Specjalista ds. handlu zagranicznego

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański) k. Poznań

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień, nadzór nad terminowością i jakością dostaw
  • Koordynacja przesyłek importowych i eksportowych – wsparcie innych działów
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami
  • Stałe i aktywne poszukiwanie nowych dostawców na rynkach zagranicznych
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz cen z dostawcami
  • Codzienny telefoniczny i mailowy kontakt w języku angielskim z kontrahentami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziany kierunek-handel zagraniczny
  • Min. 3 letnie doświadczenie handlu międzynarodowym
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dociekliwość
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Przynajmniej podstawowa znajomość zasad handlu zagranicznego

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w firmie będącej liderem branży jubilerskiej w kraju
  • stabilną pracę pełną ciekawych projektów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Apart Sp. z o.o.