Specjalista ds. handlu zagranicznego

Fabryka Rozwoju

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta – renomowanej firmy produkcyjnej z Nowego Sącza z wieloletnimi tradycjami poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko specjalisty ds. handlu zagranicznego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie kontaktów handlowych z klientami zagranicznymi (email, telefon). Praca stacjonarna w Nowym Sączu, w godzinach od 8 do 16.

Wymagania

  • znajomość 2 języków obcych: niemieckiego ORAZ angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie)
  • uśmiech, komunikatywność i otwartość na nawiązywanie nowych kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • sumienność

Prezentacja firmy

Fabryka Rozwoju oferuje usługi doradców zawodowych oraz doradców bizneso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management