Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Obsługa zamówień klientów oraz fakturowanie sprzedaży,
• Przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych,
• Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów oraz efektywność procesu sprzedaży,
• Fachowe doradztwo produktowe,
• Bieżący nadzór nad należnościami,
• Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Dużą samodzielność oraz współudział w rozwoju firmy,
• Szkolenia wdrażające,
• Wsparcie doświadczonych współpracowników,
• Wynagrodzenie w okresie próbnym zł 1950 brutto.

Wymagania

Wymagania :
• Wykształcenie wyższe,
• Mile widziana znajomość branży budowlanej – w szczególności instalacyjnej,
• Znajomość obsługi programu sprzedażowego Hermes,
• Znajomość obsługi programów pakietu Office,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Dynamizm w działaniu,
• Nastawienie na realizację celu z uwzględnieniem potrzeb Klienta,
• Komunikatywność i otwartość,
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
• Idealna organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

Firma TiA działa na rynku ponad 15 lat. Jesteśmy producentem specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 950PLN - 1 950PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Account Management