Opis stanowiska pracy

- negocjowania umów handlowych i opieki nad przebiegiem transakcji
- poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- opracowywanie krótko- i długoterminowych planów handlowych
- analiza rynku branżowego (produkcja spożywcza)
- monitorowanie zmian na rynku, inicjowanie usprawnień oraz optymalizacja procesów biznesowych

Wymagania

wykształcenie wyższe
doświadczenie we współpracy z kontrahentami detalicznymi i sieciowymi
łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
znajomość języka angielskiego
czynne prawo jazdy kat.B

Prezentacja firmy

"Sądecki Bartnik" to firma założona w 1973 roku przez rodzinę Kasztelewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo