Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego

Agroline Sp. z o.o. Sp.k.

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Specjalisty ds. Handlu Międzynarodowego (Sopot).

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Odpowiedzialność za pełen proces zakupu lub sprzedaży;

• Odpowiedzialność za pozyskanie nowych kontrahentów;

• Poszukiwanie nowych rynków zbytu;

• Odpowiedzialność za proces negocjacji;

• Uczestnictwo w targach i wyjazdach służbowych.

Szukamy osoby:

• Biegle posługującej się przynajmniej jednym z wymienionych języków: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki lub arabski;

• Z doświadczeniem na podobnym stanowisku;

• Z wykształceniem min. Średnim;

• Z umiejętnością pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

• Stabilną pracę i atrakcyjne warunki w systemie podstawa + prowizja;

• Możliwość poszerzenia wiedzy i zdobycia nowego doświadczenia;

• Wsparcie naszego zespołu w Twoim rozwoju;

• Benefity pozapłacowe.

Prezentacja firmy

Agroline jest firmą handlową o zasięgu globalnym. Specjalizujemy się w s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi