Specjalista ds. handlu i marketingu

Profita

40-139 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa grupa kapitałowa prowadząca działalność na rynku usług finansowo - ubezpieczeniowych poszukuje do nowego zespołu specjalisty ds handlu i marketingu.
Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- długoterminowy serwis klienta,
- doradztwo w zakresie rozwiązań finansowo - ubezpieczeniowych.
W zamian zaoferujemy:
- możliwości rozwoju i profesjonalny program wdrożenia,
- wysokie wielopoziomowe wynagrodzenie (część stała plus prowizja i premia),
- szkolenia, konkursy, wyjazdy intergracyjne,
- pracę wśród ludzi pełnych zapału i pasji,
- miłą atmosferę.

Wymagania

- minimum średnie wykszałcenie,
- swoboda w nawiązywaniu pozytywnych relacji biznesowych,
- "smykałka" do sprzedaży,
- dobra prezencja,
- duże zaanagażowanie w zamian za wysokie wynagrodzenie,
- gotowość do rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętnośći.

Prezentacja firmy

Usługi doradztwa finansowego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość