Specjalista ds. handlowych

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Miejsce pracy: Śląsk

Wymagania:

•Doświadczenie na stanowisku handlowym - mile widziane w branży chemicznej.
•Znajomość rynku chemicznego/oleo-chemicznego będzie atutem.
•Wykształcenie wyższe - mile widziane chemiczne.
•Dobra znajomość języka angielskiego.
•Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

Zakres obowiązków:

•Aktywna sprzedaż produktów Spółki.
•Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
•Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu z klientami.
•Stałe rozbudowywanie portfolio klientów.

Oferujemy:

• Umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Stabilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Niezbędne narzędzia pracy.