Specjalista ds. handlowych

eCom Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internetowych w Polsce. Należymy do Grupy Wydawniczej Znak, której książki są stale obecne na listach bestsellerów. Pracuje dla nas kreatywny dział IT, wspomagają nas najlepsi specjaliści od logistyki. Teraz chcemy być najbardziej innowacyjną księgarnią w Polsce i znaleźć się w pierwszej 40 rankingów e-commerce. Chcesz wziąć w tym udział?

Poszukujemy kandydatów na stanowisko

specjalista ds. handlowych

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • dbanie o właściwą dostępność towarów oferowanych klientom,
  • negocjacje z dostawcami towarów, opakowań oraz firmami logistycznymi,
  • rozwijanie portfolio produktów oferowanych klientom,
  • wsparcie działu obsługi klienta,
  • czuwanie nad właściwym obiegiem dokumentów związanych z ww. obowiązkami.

Oczekujemy od Ciebie:

  • entuzjastycznego podejścia do powierzonych zadań,
  • ambicji, chęci ciągłego poprawiania rezultatów swojej pracy,
  • chęci łamania utartych schematów,
  • umiejętności logicznego myślenia i odwagi w bronieniu swoich pomysłów,
  • systematyczności w działaniu.

Będzie mile widziane, jeśli:

  • czytanie książek to Twój sposób spędzania wolnego czasu,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w Krakowie,
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • dostęp do doskonałych narzędzi analitycznych oraz zaplecze technologiczne,
  • udział w ambitnym przedsięwzięciu i pracę w kameralnym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa