Specjalista ds. handlowych

P.P.U.H. Mikor

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w sprzedaży odzieży, obuwia roboczego i ochronnego, art. BHP i ppoż. oraz specjalistycznych środków czystości, poszukuje osobę na stanowisko specjalisty ds. handlowych.

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów w sklepie
- aktywna sprzedaż produktów
- pozyskiwanie nowych klientów - również w terenie
- sporządzanie faktur

Praca od poniedziałku do piątku oraz w 2 soboty w miesiącu.

Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja.

Wymagania

- prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
- umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
- podstawowa znajomość branży BHP
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo handlowe świadczące usługi w zakresie kompleksow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie