Specjalista ds.Handlowych

F.T.H. Pro-Tech

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• doradztwo techniczne przy doborze części zamiennych

• realizowanie planów sprzedażowych

• samodzielna praca na powierzonym terenie

• kompleksowa obsługa firm: dobór części i usług serwisowych

• znajomość technik sprzedaży

• aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów

• dbanie o dobry wizerunek firmy

• codzienne raportowanie wyników

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie

• minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży

• gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju

• wysokie umiejętności słuchania i komunikacji

• umiejętność zarządzania czasem oraz efektywna organizacja czasu pracy

• umiejętność budowania relacji międzyludzkich

• zaangażowanie do pracy

• tworzenie ofert handlowych

• znajomość pakietu Microsoft Office

• prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą części, materiałów eksploatacyjnych i usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management