Specjalista ds. handlowych

Nodik s.c.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka Nodik S.C. zajmuje się handlem i dystrybucją towarów w branży e-commerce. Sklep tworzą ludzie z pasją, dla których najważniejsze jest budowanie zaufanej marki i ciągły rozwój oferty produktowej. Nasze doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju pozwala na budowanie i rozszerzanie oferty o nowe produkty cenionych marek.

Pracownicy Nodik S.C. tworzą ambitny zespół, który dzięki indywidualnemu podejściu do klienta pracuje na miano firmy przyjaznej i rzetelnej. Świadczą o tym między innymi wyróżnienia „eGazele Biznesu”, „Zaufane Opinie”.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. handlowych.

Zakres obowiązków

  • Planowanie zamówień do dostawców,
  • Tworzenie polityki cenowej produktów,
  • Monitorowanie konkurencji,
  • Organizowanie wyprzedaży,
  • Utrzymywanie stałych relacji z dostawcami i producentami,
  • Poszukiwanie nowych dostawców i rozszerzanie oferty produktowej.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Biegła obsługa pakietu Office (Word, Excel).

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy,
  • Dużą samodzielność i realny wpływ na wynik sprzedażowy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań,
  • Pracę w doświadczonym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie