Specjalista ds. handlowych

Techmetria

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Aktywne budowanie wizerunku na rynku IT
  • Odpowiedzialność za działania marketingowe i handlowe
  • Planowanie i organizacja działań z obszaru PR

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem działań handlowych,
  • Dobra znajomość j. angielskiego (j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Pozytywne nastawienie do pracy, zaangażowanie
  • Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na rezultat
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Prezentacja firmy

Techmetria jest producentem i dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prowizyjne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż