Specjalista ds. Handlowych z językiem francuskim

IBP Sp. z o. o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

TWOJE OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Opieka nad klientami, regularna weryfikacja ich zapotrzebowania
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Spotkania z klientami we Francji, wyjazdy z Dyrektorem Sprzedaży (podróże trzydniowe, 3 razy w roku)
  • Pomoc przedstawicielom sprzedaży w zakresie otrzymywanych przez nich zamówień
  • Rejestracja zamówień (rejestracja w systemie oraz potwierdzanie zamówienia u klienta)
  • Odpowiadanie na zapytania otrzymywane drogą internetową
  • Akcje mailingowe kierowane do potencjalnych klientów
  • Dbanie o profil internetowy firmy
  • Nadzór nad bieżącymi zamówieniami, stały kontakt z działem zakupów/logistyki
  • Weryfikacja płatności klientów
  • Kontrola i uaktualnianie danych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe handlowe
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – wymóg konieczny
  • Komunikatywność oraz dynamizm – wymóg konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klientów, również w kontakcie telefonicznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz syntezy dużej ilości zagadnień, dbałość o szczegół
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość innych języków obcych
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub we współpracy z klientem zagranicznym, a takze w logistyce i spedycji

Prezentacja firmy

Grupa IBP skupia działania związane z wprowadzaniem na rynek fran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka