Specjalista ds. handlowych w segmencie B2B

Polska Telewizja Szerokopasmowa Sp. z o.o.

53-677 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PTSZ sp. z o.o., przy współpracy z Korbank S.A., zatrudni na etat osobę odpowiedzialną za kontakty z operatorami telekomunikacyjnymi, oraz dystrybucję dekoderów telewizyjnych na terenie UE, oraz Ameryki Południowej.Praca polegać będzie na kontakcie z kluczowymi Klientami firmy oraz zarządzaniu poszczególnymi produktami, a także na obsłudze posprzedażowej Klientów. NIE JEST TO AKWIZYCJA!

Zakres obowiązków:

- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami.
- kontakt z Klientami z segmentu B2B
- zawieranie umów handlowych
- obsługa posprzedażowa Klientów
- badanie potrzeb Klientów i doradztwo

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
- komunikatywność
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- systematyczność
- zainteresowania techniczne
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista

Nie jest wymagane, choć dobrze widziane:
- znajomość rozwiązań IPTV
- rozpoznanie rynku dekoderów telewizyjnych
- doświadczenie z dystrybucją w branży IT

Prezentacja firmy

Grupa kapitałowa KORBANK S.A. - jeden z największych operatorów telekomu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż