Specjalista ds. handlowych (praca stacjonarna)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania / obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Monitorowanie rynku;
  • Analiza bieżących potrzeb klienta;
  • Realizowanie wyznaczonych celów;
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (dowolny profil);
  • Doświadczenie w branży powiązanej ze sprzedażą mile widziane;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Otwartość i komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci;
  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint).

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie;

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.