Specjalista ds. Handlowych (Język francuski)

JLE Sp.z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Działamy w branży motoryzacyjnej głównie na rynku francuskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która będzie brała udział w rozwoju firmy na stanowisku:

Specjalista ds. Handlowych

Opis stanowiska:
- Analiza rynku francuskiego i budowanie bazy klientów
- Tworzenie ofert
- Telefoniczna obsługa klientów na rynku francuskim
- Poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na rynku krajowym i zagranicznym
- Przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców oraz analiza ofert
- Miejsce pracy: Poznań centrum

Wymagania/umiejętności:
- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
- Mile widziana także znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
- Samodzielność
- Silna motywacja do pracy
- Umiejętność dobrej obsługi komputera i dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
- Zorientowanie na cele i wyniki
- Łatwośc nawiązania kontaktów
- Zdolności organizacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowym środowisku która gwarantuje wykorzystanie języków obcych
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy
- Mobilne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
- Samodzielność w działaniu
- Możliwość dostosowania czasu pracy do terminarza osoby uczącej się oraz na pół-etatu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych). W temacie prosimy o wpisanie nazwiska.

Prezentacja firmy

Działamy w branży motoryzacyjnej głównie na rynku francuskim.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive