Specjalista ds. Handlowych (IT)

Astec Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Astec Sp. z o.o. – lider w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań informatycznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych (IT)

Zakres podstawowych obowiązków:

• Sprzedaż usług programistycznych, licencji oprogramowania, szkoleń
• Zarządzanie relacjami z klientami
• Nawiązywanie nowych kontaktów
• Udział w międzynarodowych targach
• Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych

Miejsce pracy:

• Zielona Góra

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub inne pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w handlu (preferowana branża IT)
• Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Działająca od ponad 20 lat zielonogórska firma ASTEC jest znanym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy