Specjalista ds. Handlowych Gdańsk

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, działającej na rynku już kilkadziesiąt lat, poszukujemy:

Specjalista ds. Handlowych GdańskMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • Doradztwo handlowe dla Klientów Spółki – firm instalacyjnych i integratorów systemów zabezpieczeń
  • Opracowanie koncepcji rozwiązań, ofert i prezentacje handlowe dla Klientów
  • Logistyczna koordynacja procesu sprzedaży

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych ze sprzedażą rozwiązań technologicznych
  • Umiejętności opracowania ofert zgodnych z potrzebami Klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, telekomunikacja) lub ekonomiczne
  • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę z motywacyjnym systemem wynagrodzeń (podstawa + premie)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy
  • Szkolenia produktowe i handlowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.