SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (B2B) Warszawa

 eBilet Polska Sp. z o.o.

03-901 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

eBilet Polska jest liderem sprzedaży oraz dystrybucji internetowej biletów w branży kulturalno-rozrywkowej.

Nasz zespół stanowią młodzi, dynamiczni, kreatywni oraz ambitni ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Budujemy i rozwijamy firmę w oparciu o profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych pracowników.

Obecnie poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (WARSZAWA)

(nr ref.: SH/08/2016)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

• Badanie potrzeb klientów biznesowych i przygotowywanie ofert dostosowanych do ich wymagań;

• Współudział w tworzeniu strategii sprzedaży produktów eBilet;

• Sprzedaż biletów grupowych oraz voucherów eBilet w sektorze B2B;

• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami korporacyjnymi firmy;

• Pozyskiwanie nowych kontrahentów;

• Udział w negocjacjach handlowych w zakresie warunków współpracy;

Oferujemy:

• Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole;

• Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sprzedaży i dystrybucji internetowej biletów w branży kulturalno – rozrywkowej;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Pracę w prestiżowej lokalizacji;

• Możliwość uczestnictwa w wybranych wydarzeniach kulturalnych z oferty eBilet.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wysokiej kultury osobistej;

• Doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta;

• Znajomości technik sprzedaży i negocjacji;

• Zainteresowania tematyką imprez kulturalnych, muzycznych i sportowych;

• Komunikatywności;

• Otwartości na nowe wyzwania;

• Skuteczności w zakresie osiągania wyznaczonych celów;

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez eBilet Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t Dz.U. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne".

Prezentacja firmy

eBilet Polska to lider sprzedaży oraz dystrybucji internetowej biletów w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management