Specjalista ds. handlowo-sprzedażowych

ManpowerGroup

Warszawa, mazowieckie

Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowe zadania realizowane na stanowisku:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i firm przewozowych
• udział w międzynarodowych giełdach transportowo-handlowych
• aktywna sprzedaż pozyskanych na giełdzie ładunków do firm transportowych
• planowanie transportu oraz ustalanie warunków współpracy
• współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesu

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (wewnętrzny kurs specjalistycznego języka angielskiego, organizowany przez pracodawcę)
• nastawienie na realizację celu
• zaangażowanie oraz chęć nauki (udział w Akademii Spedytora)
• dobra organizacja czasu pracy
• umiejętność planowania zadań
• umiejętność obsługi komputera
• mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego (niemiecki, włoski, francuski)

Oferujemy:

• wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny
• uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym w ramach 3-miesięcznego programu adaptacyjnego
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych, integracje zespołu, drużyny sportowe)
• jasno określona ścieżka rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.