specjalista ds. handlowo-magazynowych

Kabe Sp. z o.o.

Mikołów, 43-190, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- budowa pozytywnych relacji z klientami,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
- doradztwo w zakresie oferty handlowej,
- przygotowywanie ofert,
- obsługa klienta.

Cechy osobowe:
- samodzielność i dyscyplina w działaniu,
- zorganizowanie i systematyczność w pracy,
- umiejętność prowadzenia negocjacji przez telefon,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem i współpracownikami.

Wymagania

Oczekiwania:
- komunikatywność,
- wykształcenie co najmniej średnie,
- b.dobra znajomość obsługi komputera,
- znajomość branży systemów bezpieczeństwa pożarowego będzie dodatkowym atutem,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jedną z dziedzin działalności KABE Sp. z o.o jest projektowanie i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta