Specjalista ds. gwarancji

PLICHTA

Gdynia, pomorskie

PLICHTA

Od: PLICHTA
Miejsce pracy: Gdynia

W związku z rozwojem działu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

Miejsce pracy: Dział Serwisu VOLVO, Gdynia, Morska 314

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • wspieranie doradców serwisowych w codziennych obowiązkach
  • obsługa działu gwarancji: nadzór nad zleceniami, obiegiem dokumentów i ich kompletacja, rozliczanie napraw oraz przygotowanie do audytów gwarancyjnych
  • kontakt z Klientami (w tym telefoniczny)
  • kontrola jakości po wykonanych naprawach
  • nadzór nad pojazdami zastępczymi oraz narzędziami specjalnymi

Oczekiwania:

  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, mediacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych
  • orientacja na wyniki
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programu w języku angielskim

Oferujemy:

  • możliwość współpracy już od września/października 2019
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • specjalistyczne szkolenia
  • korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników