Specjalista ds. gospodarki odpadami

ENERIS Surowce S.A.

Zgierz ( przy Łódź), łódzkie

ENERIS Ochrona Środowiska to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej. Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie i USA.

Miejsce pracy: Zgierz ( przy Łódź)

Opis stanowiska pracy:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów przemysłowych z różnych branż w zakresie odbioru i unieszkodliwiania odpadów przemysłowych oraz surowców wtórnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • opieka nad realizowanymi kontraktami w zakresie gospodarki odpadami,
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży usług i zakupu surowców ,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy handlowego (preferowane w obsłudze klientów przemysłowych)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ochrona środowiska, ekonomia),
  • znajomość lokalnego rynku klientów z różnych branż przemysłu,
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z ochroną środowiska,
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office,
  • wysoka motywacja i orientacja na cele,
  • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet socjalny
  • szkolenia
  • samochód służbowy
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać klikając w przycisk: