specjalista ds gospodarki odpadami

Geotrans S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży gospodarki odpadami, poszukuje obecnie osoby, która zajmie się pozyskiwaniem odpadów z sektora przemysłu na podległym terenie.
Do obowiązków pracownika należeć będzie min:
- nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami w których powstają odpady
- negocjacje warunków współpracy
- utrzymanie posiadanych kontraktów
- prowadzenie ewidencji związanej z odbieranymi odpadami
- przygotowywanie sprawozdań z działalności w zakresie pozyskanych odpadów
- przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb organów kontroli i nadzoru

Wymagania

■Wykształcenie wyższe (kierunek: ochrona środowiska lub pokrewne)
■Dobra znajomość branży gospodarki odpadami oraz szeroka wiedza z zakresu sytuacji rynkowej
■Wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawnych w dziedzinie ochrony środowiska
■Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
■Biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
■Prawo jazdy kat. B
■Doskonała organizacja pracy, kreatywność i inwencja w rozwiązywaniu problemów, zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, zdolność rozumienia procesów biznesowych
■Zorientowanie na rezultaty, bardzo dobre zdolności negocjacyjne, zdolność identyfikowania się z misją firmy

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy na podstawie umowy stalej
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- szkolenia
- podstawowe narzędzia pracy
- pracę w młodym zespole
- przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Firma z branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami. <br/>Przedmiot ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo