Specjalista ds gospodarki magazynowej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Nr ref.: 25399
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:
  • zabezpieczenie działu produkcji w surowce i opakowania
  • zabezpieczenie prawidłowego magazynowania surowców i opakowań
  • minimalizacja kosztów związanych z magazynowaniem surowców
  • bieżące i dokładne sporządzanie stanu opakowań i surowców
  • rozliczanie w SAP zleceń produkcyjnych
  • zarządzanie przepływem wyroby gotowego z produkcji na magazyny
  • koordynacja i nadzór nad organizacją pracy w magazynie produkcyjnym
  • szkolenie podległych pracowników w zakresie BHP na stanowisku pracy
  • docelowo zastępstwo Mistrza Pakowni

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane technologia żywności, zarządzanie produkcją)
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach przemysłu spożywczego
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień zakładów przemysłu spożywczego, również w zakresie zarządzania jakością i HACCP
  • ogólna wiedza w zakresie gospodarki magazynowej lub produkcji
  • znajomość systemu SAP - mile widziana
  • umiejętność organizacji czasu pracy

Oferta:
  • praca tymczasowa na okres do końca 2015r. z możliwością późniejszego zatrudnienia na umowę stałą
  • możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Mistrza Gospodarki Magazynowej
  • nabycie doświadczenia w międzynarodowej, znanej na rynku firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)