Specjalista ds. gospodarki magazynowej

Grupa Mardom

Lipniki Stare 06-100 Pułtusk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków ?

- prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie,
- przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej oraz nadzór nad jej prawidłowym obiegiem,
- kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami oraz wyjaśnienie niezgodności w obrocie towarowym,
- nadzór nad pracą magazynu pod kątem administracyjnym,
- sporządzanie raportów i analiz dotyczących gospodarki magazynowej

Wymagania

Czego oczekujemy ?

- minimum średniego wykształcenia,
- umiejętności obsługi komputera,
- uprawnień zawodowych do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenia w obsłudze wózków widłowych wysokiego składu: czołowy i boczny
- gotowości do pracy zmianowej,
- doskonałej organizacji w pracy,
- samodzielności w działaniu,
- znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Tworzymy GRUPĘ MARDOM, w której skład wchodzą dwie dynamiczne rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie