Specjalista ds. funduszy

ELLIPSIS Sp. z o.o.

01-233 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

1. Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie wraz z pełną dokumentacją w konkursach NCBiR, RPO, PARP, Horyzont 2020
2. Uczestnictwo w spotkaniach z klientami oraz prowadzenie/koordynowanie relacji z nimi w trakcie pracy nad wnioskiem
3. Dobieranie odpowiednich źródeł finansowania do potrzeb i projektów klientów
4. Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji oraz spotkań biznesowych
5. Merytoryczna obsługa zapytań od klientów

Dodatkowe wymagania:
1. Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem
2. Umiejętność pracy w zespole
3. Prawo jazdy kat B
4. Język angielski biegły w piśmie i w mowie

Wymagania

1. Znajomość tematyki i ogólnych wytycznych dokumentów programowych funduszy krajowych oraz europejskich na lata 2014-2020
2. Umiejętność samodzielnego przygotowywania wniosków o dofinansowanie, w szczególności projektów inwestycyjnych
3. Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji do studiów wykonalności, projektów badawczo-rozwojowych, analiz finansowych itp.
4. Umiejętność wyszukiwania źródeł finansowania i przygotowywanie ofert,
5. Doświadczenie w procesie przygotowywania projektu „od koncepcji
do realizacji”
6. Doświadczenie w pozyskaniu co najmniej jednego projektu RPO lub jednego projektu technologicznego finansowanego z NCBiR.
7. Umiejętności w zakresie przygotowania analiz finansowych i rynkowych

Prezentacja firmy

Ośrodek Innowacji Ellipsis jest Instytucją Otoczenia Biznesu z Akredytac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość uzyskania premii
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting