Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób, które razem z nami uczestniczyć będą w pozyskiwaniu dotacji unijnych oraz innych dostępnych źródeł finansowania w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Na niniejszym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej (m.in. biznes plany/ wnioski o dofinansowanie) dla wybranych instrumentów wsparcia (fundusze unijne i inne programy pomocowe) m.in. PO IR, RPO;
  • analizę potrzeb klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich programów pomocowych;
  • bieżącą obsługę administracyjną projektu pod względem przepływu dokumentów;
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z klientami.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • możliwość rozwoju osobistego i rozwijania kompetencji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do doświadczenia;
  • umowę o pracę – preferowana, możliwa również inna forma zatrudnienia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie samodzielnego przygotowywania wniosków - w szczególności w zakresie projektów badawczo-rozwojowych (np. PO IG 1.4-4.1, 1.4; Bon na innowacje), inwestycyjnych (np. PO IG 4.3, 4.4, RPO).
  • wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: techniczne, informatyczne, ekonomiczne;
  • znajomości przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE;
  • wysokich umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i prezentacyjnych;
  • umiejętności pracy przy kilku projektach równocześnie;
  • biegłej obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile Widziane:

  • doświadczenie z zakresu przygotowywania wniosków o dofinansowanie z PROWu.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się z   wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Fertis Consulting zajmuje się świadczeniem profesjonalnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja Publiczna, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Inne