Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

• opracowywanie i weryfikacja umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,

• sporządzania wniosków o płatność oraz rozliczanie realizowanych projektów,

• przygotowanie wniosków o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego,

• monitoring i ewaluacja osiąganych wskaźników rezultatu i produktów realizowanych projektów,

• pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami,

• realizacja zadań w projektach zgodnie z harmonogramem oraz budżetem,

• prowadzenie baz danych i archiwizacja dokumentacji projektowej,

• udział w kontrolach projektu,

• współpraca z działem rozliczeń i księgowością.

Wymagania

NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

• wykształcenie wyższe (preferowane administracyjne, ekonomiczne, prawne),
• praktyczna znajomości metodyk zarządzania projektami,
• doświadczenie co najmniej 1-roku ds. rozliczania projektów/funduszy unijnych (znajomość SL2012),
• znajomość procedur wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności (mile widziana znajomość ustawy Pzp),
• znajomość podstawowych aktów prawnych, zasad oraz Wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych,
• umiejętność planowania oraz doskonałej organizacji pracy,
• doświadczenie w efektywnej pracy z ludźmi z różnych poziomów szczebla decyzyjnego,
• umiejętność analizy i syntezy, ustalania priorytetów,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• biegła znajomość posługiwania się aplikacjami biurowymi MS Office

DODATKOWE WYMAGANIA:

• certyfikat z zakresu zarządzania projektami (jako dodatkowy atut),
• umiejętność pracy samodzielnej oraz w grupie,
• koncentracja na realizacje zadań/celów,
• poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie, samodzielność,
• wysoka kultura osobista,
• zdolności interpersonalne,
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY:

• umowę o pracę,
• stałe wynagrodzenie,
• dodatek stażowy, premia,
• świadczenia z ZFŚS,
• niezbędne narzędzia pracy,
• szanse związane z rozwojem Uczelni.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• kwestionariusz (CV),
• list motywacyjny,
• inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
• podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (ze strony UP Kraków: zakładka: pracownik/oferty pracy/praca/dokumenty do pobrania).

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja