SPECJALISTA DS. FLOTY

LINDORFF S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

Kluczowe zadania:

  • prowadzenie spraw powypadkowych, pokolizyjnych oraz rejestru napraw i szkód
  • zarządzanie obszarem administracyjnym floty, monitorowanie jakości świadczonych usług i ich kosztów
  • koordynowanie spraw związanych z ubezpieczeniami pojazdów
  • prowadzenie rozliczeń i analiz w obszarze kosztów związanych z naprawami, wymianą floty, a także paliwem i materiałami eksploatacyjnymi
  • przygotowanie analiz ekonomiki wykorzystania floty samochodowej
  • tworzenie zestawień rynku dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność organizacji pracy władnej
  • samodzielność
  • terminowość i skrupulatność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy 8.00-16.00 lub 9.00-17.00
  • wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone systemem premiowym
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do systemu MyBenefit
  • pracę w firmie ukierunkowanej na stały rozwój - gwarantujemy min. 8 szkoleń rocznie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive