SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

SUNEX S.A.

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

1. Pozyskiwanie, rozliczanie i monitoring projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej;
2. Prowadzenie bieżącej dokumentacji, realizacja i kontrola wykonani harmonogramów;
3. Sporządzanie niezbędnych analiz ekonomiczno-finansowych, monitoring wskaźników;
4. Bieżąca obsługa zgłoszeń celnych importowanych dostaw w zakresie współpracy z agencjami celnymi orz współpraca i przestrzeganie wymogów celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
5. Współpraca z bankami, lessingami i innymi instytucjami zewnętrznymi w zakresie bieżącej realizacji umów zawartych ze Spółką i pozyskiwaniem oraz optymalizacją zewnętrznych źródeł finansowania działalności firmy;
6. Bieżące monitorowanie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych;
7. Kontrola okresowa stanu należności oraz udział w procedurze windykacji dłużników;

Wymagania

1. wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne, matematyka w finansach itp.)
2. mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów unijnych;
3. mile widziane doświadczenie w księgowości oraz znajomość podstawowych zasad księgowości i sporządzania sprawozdań finansowych;
4. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Exel);
5. Komunikatywna znajomość języków obcych: angielski lub niemiecki;
6. Znajomość KSH, podstawowych przepisów podatkowych, rachunkowych;

Prezentacja firmy

SUNEX S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki so... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość