POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych

Miejsce pracy: Kołobrzeg (Rościęcino)

W związku z rozwojem firmy POLAQUA Sp. z o.o., do projektu budowy trasy S6 w okolicach Kołobrzegu poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kołobrzeg (Rościęcino)

ZADANIA:

  • prowadzenie rozliczeń finansowych budowy, w tym rozliczeń z podwykonawcami oraz dostawcami;
  • efektywne i terminowe zatwierdzanie faktur i kontrola ich poprawności zgodnie z zapisami umów oraz wewnętrznymi procedurami firmy;
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów księgowych, ich rejestracja w systemie oraz księgowanie;
  • bieżące nadzorowanie i monitorowanie kosztów budowy;
  • bieżące raportowanie do Dyrektora Finansowego Produkcji;
  • współpraca z innymi działami firmy, budowami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • znajomości zagadnień związanych z księgowością, prawem gospodarczym, przepisami dotyczącymi podatków itp.;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • dyspozycyjność oraz mobilność.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.