Specjalista ds. finansowych (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
  • współpraca z instytucjami finansowymi, obsługa procesu wystawiania gwarancji bankowych i ubezpieczania majątku spółki i projektów,
  • bieżąca obsługa operacji bankowych i kontrolę płynności finansowej w spółce,
  • kontrola należności i pozostałych rozrachunków,
  • udział przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych,
  • dostarczanie raportów, niezbędnych danych ze swojego obszaru dla potrzeb audytów, czy analiz,
  • bieżące wsparcie w zakresie sporządzania raportów finansowych, w procesie zamykania miesiąca oraz w pozostałych czynności administracyjnych prowadzonych przez dział.
Wymagania:
  • wykształcenie ekonomiczne,
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale finansowo-księgowym, w tym doświadczenie zawodowe przy obsłudze operacji bankowych,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej,
  • znajomość aktualnych produktów finansowych i rynku finansowego w zakresie zabezpieczeń i ubezpieczeń kontraktów budowlanych,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, rzetelność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • cały etat,
  • praca na zastępstwo (min. rok),
  • miejsce pracy: Poznań,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.