TBAI Poland Sp. z o.o.
Jesteśmy przedsiębiorstwem z Grupy Toyota Boshoku, międzynarodowej firmy z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Miejsce pracy: Bolesławiec / Lubań / Zgorzelec / Wykroty

Osoba zatrudniona będzie miała okazję realizować zadania dotyczące:

- ewidencji zdarzeń gospodarczych,

- księgowanie i udział w inwentaryzacjach magazynowych,

- kontroli poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych w ewidencji VAT,

- pomocy przy sporządzaniu deklaracji VAT,

- przygotowania raportów do GUS,

- księgowanie wszelkich dokumentów kosztowych,

- uzgadniania sald kont księgi głównej,

- uzgadniania sald z dostawcami i odbiorcami,

- uczestniczenia w procesie zamknięcia ksiąg rachunkowych,

- sporządzania analiz i raportów dla potrzeb przełożonych, audytorów.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia wyższego ekonomicznego

- Co najmniej 2 letniego doświadczenia w dziale księgowości / biurze rachunkowym na samodzielnym stanowisku

- Praktycznej wiedzy z zakresu podatku VAT - warunek konieczny

- Biegłej znajomości MS Excel

- Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację werbalną i pisemną

- Dużej samodzielności i rzetelnego podejścia od obowiązków

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach

- Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań oraz posiadanego doświadczenia

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole