Specjalista ds. finansowania inwestycji

Top Projekt

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma pozyskująca dotacje dla projektów biznesowych i badawczych poszukuje pracownika.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów wraz z dodatkową dokumentacją (biznes plan), przygotowywanie innych dokumentów na zlecenie klientów (plany rozwoju, biznes plany, plany marketingowe)
- zarządzanie przygotowaniem projektu
- przygotowywanie opisów projektu
- przygotowywanie budżetów i części finansowych projektu

Warunki:

Możliwe zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin, jednak wymagana jest dyspozycyjność przynajmniej 4 godziny dziennie w dni robocze. Możliwość pracy w trakcie studiów.
Opracowujemy dokumentację aplikacyjną/inwestycyjną dla ciekawych, innowacyjnych projektów, głównie dotyczących prac badawczych nad wynalazkami i tworzeniem nowych produktów.

Wymagania

*Konieczna umiejętność jasnego i czytelnego wyrażania myśli na piśmie.*
- biegła znajomość obsługi programów biurowych MS Office
- znajomość podstawowych zagadnień związanych z dotacjami UE lub chęć do szybkiej nauki
- rozumienie zjawisk współczesnej ekonomii

Premiowane będą jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenia zawodowe związane z pisaniem. Studia ekonomiczne nie są wymagane, ale wymagana jest podstawowa wiedza z zakresu ekonomii. Mile widziana co najmniej dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się pozyskiwaniem funduszy na projekty biznesowe i badaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Wynagrodzenie na zasadzie "podstawa" plus premia za sukces (akceptacja stworzonej dokumentacji - przyznanie finansowania dla klienta).
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting