Specjalista ds. Finansow

Benhauer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- cykliczne analizy rentowności projektów, proponowanie obszarów do optymalizacji

- analizy ad-hoc na potrzeby zarządu, działu operacyjnego i działu sprzedaży

- raportowanie wyników finansowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem i procedurami firmy

- aktywny udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, kontrola jego realizacji oraz analiza odchyleń

- wsparcie przy tworzeniu i rozliczaniu systemów KPI dla pracowników.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

- możliwości rozwoju

- stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub finansowym

- umiejętność analitycznego myślenia

- duża samodzielność oraz pro-aktywność w działaniu

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

- zaawansowana znajomość programu Excel

- zaawansowana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

SALESmanago Marketing Automation w raporcie FT1000 Financial Times to 26... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa