Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Aktualnie dla naszego klienta, zlokalizowanego w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, światowego lidera w ochronie i chłodzeniu systemów elektrycznych i elektronicznych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. finansów

Nr ref.: 34202
Praca stała
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
  • sporządzenie sprawozdania finansowego oraz kontrola bilansu
  • kontakt z zewnętrznym audytorem finansowym
  • zarządzanie środkami trwałymi
  • kontrola procesów P2P/O2C zgodnie z procedurami SOX
  • raportowanie zgodnie z wytycznymi grupy / raporty HFM
  • wsparcie kontrolera finansowego w analizach miesięcznych oraz kwartalnych, które dotyczą wykonania budżetu i odchyleń
  • dokonywanie analiz ad hoc

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • pożądana znajomość zasad sprawozdawczości według wymagań stref ekonomicznych
  • mile widziana umiejętność tworzenia raportów HFM
  • mile widziana wiedza na temat kontroli procesów P2P/O2C
  • mile widziana znajomość SAP

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na terenie WSSE w nowej hali produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia specjalistyczne
  • premia roczna uzależniona od wyników
  • elastyczne godziny pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)