Specjalista ds finansów w projektach UE

Grupa Doradcza Promesa

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Konsorcjum firm szkoleniowo doradczych Biuro Doradztwa Prawnego i Szkoleń P-ona-D oraz Centrum Szkoleniowe Masterlang z Krakowa, realizujących równolegle kilkanaście projektów unijnych, zatrudni na etat lub umowę cywilnoprawną specjalistę ds. finansów.
Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za:
• Obsługę finansową projektów
• Nadzorowanie przepływów finansowych
• Prognozowanie, kwalifikowalność oraz monitoring wydatków
• Przygotowywanie harmonogramów płatności i wniosków o płatność w części finansowej
• Współpracę z księgowością Projektodawcy.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe magisterskie
• Minimum rok doświadczenia w pracy przy projektach unijnych na stanowisku o zakresie obowiązków zbieżnym z wyżej wymienionym
• Bardzo dobra znajomość dokumentów programowych co najmniej jednego z programów: POIG, RPO, PROW, POKL, szczególnie w obszarach kwalifikowalności wydatków i pomocy publicznej
• Skrupulatność i dokładność
• Mile widziane doświadczenie w księgowości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z podaniem oczekiwanej kwoty wynagrodzenia.

Prezentacja firmy

Lubimy to co robimy i znamy się na tym - duża część naszego zespo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse