Specjalista ds. fakturowania z językiem angielskim i niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • weryfikacja danych z obszaru finansów i obsługi Klienta
  • kompletowanie dokumentów finansowych (w tym faktur, rozliczeń, zestawień)
  • zbieranie informacji na temat realizowanych procesów celem wystawiania faktur
  • współpraca z innymi działami w firmie (w języku polskim, angielskim i niemieckim)

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2/C1
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • dokładność, skrupulatność
  • zorientowanie na pracę biurową na liczbach i rozliczeniach
  • otwarta postawa, team spirit
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale finansowym, bądź administracyjnym

Oferujemy:

  • pracę w globalnej firmie o bardzo wysokich standardach
  • możliwość rozszerzania kompetencji językowych
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity
  • pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials