Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie
Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.
Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji.
Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.
Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie Exact Systems Sp. z.o.o. - klauzula UZ- rekrutacja współadministrowanie

Specjalista ds. fakturowania i należności

Miejsce pracy: Zgorzelec

OBOWIĄZKI:

  • wystawianie faktur
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • obsługa programów księgowo fakturujących
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • prowadzenie zestawień oraz statystyk dotyczących wystawionych faktur
  • opieka nad wpłatami klientów oraz podejmowanie działań mających na celu doprowadzenia do terminowych wpłat

OCZEKIWANIA:

  • znajomości j. niemieckiego i angielskiego na poziomie min. bardzo dobrym
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dokładność, skrupulatności i dobrej organizacji pracy

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Przyjazne miejsce pracy i wspaniałą atmosferę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i pomoc ze strony firmy w zdobywaniu nowych
Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk "Aplikuj" znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.