Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży wyrobów tytoniowych tradycyjnych oraz e-papierosów poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Specjalista ds exportu

Siedziba biura: Tarnów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

•aktywne prowadzenie sprzedaży na rynkach zagranicznych ,
•realizację wyznaczonych planów sprzedażowych
•przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
•monitorowanie przebiegu realizacji zamówień,
•nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji handlowych,
•reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych,
•aktywne uczestnictwo w kreowaniu nowych rozwiązań w zakresie oferty firmy jak również w zakresie tworzenia nowej strategii sprzedażowej

Oferujemy:

•zatrudnienie na umowę o pracę
•prowizyjny system wynagrodzeń
•możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

•wykształcenie wyższe kierunki ekonomiczne lub techniczne
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
•doświadczenie w handlu międzynarodowym jest warunkiem koniecznym,
•rozwinięte umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
•umiejętność nawiązywania i podtrzymywania długoterminowych relacji handlowych,
•nastawienie na realizację celów,
•doskonała organizacja własnej pracy,
•odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i zaangażowanie,
•dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
•biegła znajomości obsługi komputera
•prawo jazdy kat. B z doświadczeniem.

Prezentacja firmy

Hawajski Tytoń Sp. z o.o. jest właścicielem i producentem Tobbacinu. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca