Specjalista ds Exportu

Artamo

03-046 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe zadania:

- Rozwój sprzedaży w exporcie na Europę Zachodnią
- Przygotowywanie ofert i aktywna współpraca oraz pozyskanie klientów.
- Wystawianie dokumentów exportowych
- Organizowanie transportu, zlecenia usług transportowych i ewentualnych odpraw celnych
- Bieżąca obsługa klientów zagranicznych
- Przygotowywanie ofert sprzedażowych
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Doświadczenie w sprzedaży exportowej w odniesieniu do krajów Europy Zachodniej minimum 3 lata
- Dobra znajomość MS EXCELL oraz MS OFFICE
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność
- Prezencja
- Prawo jazdy
- Dyspozycyjność do podróży zagranicznych
- Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
- Mile widziana znajomość CDN XL

Prezentacja firmy

Firma ARTAMO ANNA LECH z siedzibą w Warszawie, działa w branży Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie