Specjalista ds. exportu na rynki wschodnie (plus Skandynawia)

AP Vector

60-288 Poznań, wielkopolskie

AP Vector

Od: AP Vector
Miejsce pracy: 60-288 Poznań

Miejsce pracy: wielkopolskie, zagranica

Obecnie dla naszego klienta, producenta produktów Premium z branży remontowo-budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zagranicznych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz poszerzanie współpracy z dotychczasowymi partnerami
  • Przygotowywanie ofert i cenników
  • Negocjowanie warunków umów
  • Nadzór nad realizacją zamówień, obiegiem dokumentacji, organizacją wysyłek
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami
  • Udział w targach zagranicznych

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe miesięczne, plus premia uzależniona od wypracowanego obrotu
  • Umowa o pracę
  • Komputer, telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia zewnętrzne
  • Wyjazdy służbowe na rynki wschodnie oraz Skandynawię

Wymagania:

  • Kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym
  • Wiedza w zakresie przepisów celnych
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • Umiejętność obsługi komputera (Office) i programów klasy ERP
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
AP Vector