Specjalista ds. exportu (j.rosyjski, j.arabski)

DOSPEL Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i czyni z firmy DOSPEL solidnego i wiarygodnego partnera.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Częstochowa, ul. Główna 188

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z obecnymi kontrahentami,
  • Planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • Negocjowanie warunków i umów handlowych,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Realizację celów i planów sprzedażowych,
  • Kontrolę realizacji zamówień i wysyłek towaru,
  • Analizę rynku i działań konkurencji,
  • Inicjowanie działań mających na celu wzrost sprzedaży,
  • Aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy oraz marki,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu prezentacji produktu.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe z zakresu handlu zagranicznego lub techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z handlem exportowym,
  • Bardzo dobra znajomość (w mowie i piśmie) technicznego języka rosyjskiego lub języka arabskiego; znajomość więcej niż jednego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość rynku wentylacyjnego będzie dodatkowym atutem,
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy z zakresu wentylacji.
  • Poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w Częstochowie.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy,
  •  przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Dospel Comfort - wentylatory, kratki wentylacyjne, centrale z rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców