Specjalista ds. exportu - j. niemiecki

Contra Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie oraz obsługa klientów B2B z Europy zachodniej
  • rozwój biznesu i pozyskiwanie międzynarodowych Klientów z branży wyposażenia sklepów
  • aktywny rozwój na rynku Europejskim
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert
  • monitorowanie rynku
  • reprezentowanie firmy na międzynarodowych targach handlowych

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania;
  • Możliwość uczestniczenia w kształtowaniu polityki exportowej firmy i tworzenia działu exportu;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
  • silna orientacja na pozyskiwanie nowych klientów
  • nastawienie na realizowanie potrzeb klienta, elastyczność, dyscyplina
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysoka motywacja do osiągania wyników i realizacji wyznaczonych celów
  • wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych działań
  • umiejętność skutecznego komunikowania się

Prezentacja firmy

Firma CONTRA została założona w 1991roku jako przedsiębiorstwo sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Call Center / Telemarketing